KONST / Skulptur & konsthantverk / Påsktuppar 16087503

nr 1608 7503

Påsktuppar

4 st, trä, bemålade, bland annat Alfta Hälsingland. Höjd: 19-27 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 25 mars 2024
kl 20:22:22